• tel. 799 200 599
  • Czcionka: A A+ A++
  • Kontrast:
Gmina Przytyk

Gmina Przytyk

Bezpłatne szkolenia z funduszy UE

W obecnej perspektywie unijnej na lata 2014-2020 nastąpiły duże zmiany w sposobie ubiegania się oraz przyznawania dotacji. Pojawiły się nowe priorytety, takie jak innowacyjność czy współpraca B+R oraz nowe terminy, np. Inteligenta Specjalizacja krajowa i wojewódzka. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych beneficjentów z regionu radomskiego, Fundacja Pro Civitas Bono w partnerstwie z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych oraz DepartamentemRolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zorganizowała cykl bezpłatnych szkoleń z możliwości aplikowania o fundusze unijne dla przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych z regionu radomskiego, tj. miasta Radomia, powiatu radomskiego, przysuskiego, zwoleńskiego, kozienickiego, szydłowieckiego, białobrzeskiego, lipskiego i grójeckiego, w ramach projektu „Radomska Akademia Rozwoju Regionalnego”. Honorowy Patronat nad projektem objął Pan Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego.

                To ostatni dzwonek aby sięgnąć po bezzwrotne dotacje na rozwój biznesu. W programie szkolenia pokażemy małym i średnim przedsiębiorcom, jak być innowacyjnym, aby sięgnąć po środki na infrastrukturę i rozwijać swój biznes.  Ponadto w programie między innymi: omówienie najbliższych konkursów na szkolenia zawodowe dla osób dorosłych, edukację przedszkolną, bony na innowacje, umiędzynarodowienie MŚP. Omówimy także zasady konkursu w ramach RPO WM dla przedsiębiorców, planowanego na grudzień br. pt. „Małe granty na innowacje”, beneficjenci którego będą preferowani w konkursach o dotacje na rozwój biznesu.

                Obecnie rusza II edycja projektu. Szkolenia zaplanowane są w Radomiu (24 września dla organizacji pozarządowych oraz 28 września dla przedsiębiorców), Białobrzegach (12 października), Przysusze (14 października), Skaryszewie (15 października), Warce (16 października) oraz Kozienicach (19 października). W załączniku przesyłam informację na temat organizowanych szkoleń do udostępnienia na stronach www, tablicach ogłoszeń itp. W razie pytań proszę o kontakt.

Źródło: http://przytyk.pl/artykul-470-bezplatne_szkolenia_z_funduszy_ue.html

Z poważaniem

dr Aneta Śledź

Copyright @2023 Pro Civitas Bono. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Accessibility Toolbar