• tel. 799 200 599
  • Czcionka: A A+ A++
  • Kontrast:
Wyniki konkursu plastycznego

Wyniki konkursu plastycznego

Drogie dzieci, Szanowni Rodzice, Naucziciele i Dyrektorzy Szkół Podstawowych

Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu plastycznego pt. „ Chociaż moja babcia i dziadek zapominają, ja zawsze o nich pamiętam”. Zainteresowanie było ogromne – w konkursie wzięło udział 15 szkół podstawowych. Po burzliwych obradach wyłoniliśmy 6 laureatów w 2 kategoriach wiekowych. Dodatkowo ze względu na wysoki poziom prac, zdecydowaliśmy o przyznaniu aż 22 wyróżnień.

Pełna lista laureatów znajduje się poniżej.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wraz z opiekunami i rodzicami na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 15 listopada o godz. 11.00 podczas konferencji pt. ”Alzheimer – choroba XXI wieku”, która odbędzie się w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, przy ul. J. Aleksandrowicza 5.

Dyrekcji szkół i nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie.

 

 

 

 


LAUREACI KONKURSU

Chociaż moja babcia i dziadek zapominają, ja zawsze o nich pamiętam


Klasy młodsze  I-III

I nagroda –  7 – calowy tablet

Antonina Muniak, klasa III, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Policznie

II nagroda – duży profesjonalny zestaw malarski

Oliwia Świtka, klasa II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Zajezierzu

III nagroda – profesjonalny zestaw malarski

Antoni Jeżak, klasa III, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im, A. Mickiewicza w Radomiu


klasy starsze IV – VII

I nagroda –  7 – calowy tablet

Madzia Szewczak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce

II nagroda – duży profesjonalny zestaw malarski

Kamila Niespodziewana, Klasa VI, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Sułkowicach, gmina Chynów

III nagroda –  profesjonalny zestaw malarski

Aleksandra Sikora, klasa IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy


WYRÓŻNIENIA:

(wszystkie dzieci otrzymują atrakcyjne upominki – maskotki i gadżety)

  1. Oliwia Seremak, kl. VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Ursynowie
  2. Emilia Król, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych
  3. Julia Starzyk, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Słowikach
  4. Nina Pilińska, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Radomiu
  5. Alicja Kołacz, kl. VII, Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Błędowie
  6. Oliwia Sobieszek, kl. VII, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  7. Lena Kwiecień, kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  8. Amelia Zych, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirowie
  9. Maja Gozdyra, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Policznie
  10. Julia Kępka, kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Błędowie
  11. Patrycja Gębka, kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  12. Małgorzata Fatkowska, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Błędowie
  13. Weronika Brzemińska, kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Sułkowicach, gmina Chynów
  14. Klaudia Banasiewicz, kl. VII, Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Błędowie
  15. Aleksandra Celejewska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. K. Jagiellończyka w Radomiu
  16. Łucja Gutkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im, A. Mickiewicza w Radomiu
  17. Wiktoria Krzemińska, kl. VI, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Sułkowicach, gmina Chynów
  18. Julia Dworacka, kl. VI, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Sułkowicach, gmina Chynów
  19. Wiktoria Dąbrowska, kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Lewiczynie, gm. Belsk Duży
  20. Weronika Nicińska, kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Policznie
  21. Krzysztof Warso, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Lipienieckiej gmina Jastrząb
  22. Julia Winiarska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych, gmina Jastrząb

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Copyright @2017 Pro Civitas Bono. Wszelkie prawa zastrzeżone.